Counterattack Soccer

Counterattack Soccer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 500
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jeski Software

Counterattack Soccer, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz atari oyunu kalitesindeki basit ama eğlenceli bir futbol oyunu.

Counterattack Soccer, Android telefon ve tablet sahiplerinin eski atarilerde olan futbol oyunları gibi bir oyun oynamasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu. Basit grafikler ve oynanışı ile oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Counterattack Soccer, ekran üzerindeki tuşlar yardımıyla oynanan son derece basit bir oyun.

Hızlı maç moduna girerek dilediğiniz kadar maç yapabildiğiniz oyunda dilerseniz daha fazla zamanınızı alacak olan turnuva ve lig modlarına da girebiliyorsunuz. Eski atarilerimize oynadığımız futbol oyunlarını hatırlamamız için geliştirilen oyun, basit ve 2 boyutlu grafikler ile hazırlanmış. Buna rağmen oynarken çok eğlenmek mümkün. Ücretsiz olarak sunulan oyunun kontrol mekanizması da ekran üzerinde yer alıyor. Ekranın sol altındaki yuvarlak ile futbolcuların gideceği yönü ve sağ altındaki A, B ve C tuşları ile da pas, orta ve şut çekmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Ufak boyutlu ve basit bir oyun olan Counterattack Soccer, hem atari oyunu oynamayı hem de futbol oyunu oynamayı sevenlerin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği keyifli bir oyun. Oyunu Android mobil cihazlarınıza indirerek eski günleri hatırlayabilirsiniz.