Cruise Control

Cruise Control

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michael Burgess

Cruise Control, GTA benzeri polis kovalamacalarına yer veren bir mobil yarış oyunu

Cruise Control grafikleri, müzikleri ve ses efektleriyle 80'li yılların havasını başarılı bir şekilde yansıtmayı başaran bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Cruise Control, GTA serisinden alışık olduğumuz yüksek tansiyonlu polis kovalamacalarını sonsuz yarış konseptiyle birleştirmekte. Oyunda temel olarak şehir içinde en yüksek hızda yol almaya çalışan bir otomobil sürücüsünün yerine geçiyoruz. Biz hız yaptıkça polisler bizi durdurmak için peşimize takılıyorlar. Bir yandan trafikle boğuşurken diğer yandan polislere yakalanmamaya ve yolumuz üzerindeki altınları toplamaya çalışıyoruz.

Cruise Control aracımız sürekli ilerlerken bize düşen görev onun yoldan çıkmamasını ve engellere çarpmamasını sağlamak. Oyunun kontrol sistemi bir hayli ilginç. Aracımız yol alırken onu yönlendirmek için sadece ekrana dokunuyoruz. Ekrana her dokunuşumuzda aracımız sırayla sağa - sola dönüyor. Yani yolda ilerlerken bir sağa bir sola kırarak yolda kalmaya çalışıyoruz. Drift yaparak yol aldığımız Cruise Control bu nedenle kolay kontrollere sahip olsa da ustalaşması zor bir yapıya sahip.

Cruise Control'un 80'li yılları anımsatan grafiklerinin göze hoş görüntüğü söylenebilir. Oyunun müzikleri de aynı başarıyı koruyor. Oyun içerisinde kazandığınız altınları farklı araç seçeneklerinin kilidini açmak için kullanabiliyorsunuz.