RE-VOLT Classic

RE-VOLT Classic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,866
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WeGo Interactive Co., LTD

RE-VOLT Classic, bir zamanların en popüler araba yarışı oyunlarından biri olan Re-Volt'un Android mobil versiyonu olarak, oldukça eğlenceli ve keyifli bir araba yarışı oyunudur.

RE-VOLT Classic, bilgisayar üzerinden oynanan bir zamanların en popüler ve en eğlenceli araba yarışı oyunlarından biri olan Re-Volt'un Android versiyonudur.

Pek çok kişinin yakından tanıyacağı Re-Volt oyunu, maket arabalar ile birlikte çılgın yarışlara tanıklık eden müthiç eğlenceli bir oyundur. Android işletim sistemine sahip cihazlarımız ile birlikte oynayabilmemiz için özel olarak geliştirilen oyunu gerçekten sıkılmadan saatlerce oynayabilmek mümkün.

Şampiyona, tekli yarış, zamana karşı yarış, arenada yıldız toplama ve pratik olmak üzere 5 farklı modu bulunan oyunda 14 farklı yarış parkurundan birini seçerek 42 birbirinden farklı ve renkli araçlardan birini kullanarak yarışa başlıyorsunuz. Yarış veya şampiyonaları kazandıkça ekstra bonuslar, yeni yarış pistleri ve yeni güçlü araçların kilidini açabilirsiniz.

Araçların her birinin sahip olduğu özellikler farklı olmakla birlikte kimi daha hızlı giderken daha dayanıksız, kimi daha fazla yol tutuşuna sahip fakat daha düşük hızlı olabiliyor. Ayrıca yarışlarda rakiplerinizi geriye düşürmek ve geçebilmek için birbirinden özel farklı süper güçler kullanabiliyorsunuz. Kimi zaman rakip araca elektrik vererek durdurabilir, kimi zaman ise yollara yağ bırakarak rakiplerinizin kaymasını sağlayabilirsiniz. En güzel özel güçlerden birisi ise rakiplerinize attığını kesinlikle isabet eden roketler.

Dünya çapındaki diğer oyuncularında bulunduğu liderlik sıralamasında üstlere tırmanmak için çok fazla oynayarak usta bir şöför olmanız gerekiyor. İsterseniz arkadaşlarınız ile birlikte girerek multiplayer yarışlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz RE-VOLT Classic ile eski günlere geri dönerek çekişmeli ve bir o kadarda heyecanlı araba yarışları yapmak istiyorsanız hemen indirerek Android cihazlarınız ile birlikte oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.