CSS3 Menu

CSS3 Menu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,528
  • DOSYA BOYUTU 21.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apycom Software

Web sitenize CSS3 ile hazırlanmış butonlar eklemek istiyor ancak kod bilmiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Web tasarımı ile uğraşanların özellikle butonlar ile uğraşmaktan sıkıldıkları malum. CSS3'ün gelmesinin ardından çok daha kolay bir şekilde hoş görünen butonlar hazırlamak mümkün hale geldi ancak bu sefer de kod yazma mecburiyeti nedeniyle herkes bu durumdan hoşlanmadı. Eğer siz de CSS3 ile güzel görünen butonlar hazırlarken kodlarla boğuşmak istemiyorsanız CSS3 Menu uygulaması sizin için hazırlanmış demektir.

Programın içerisinde hazır olarak gelen pek çok şablonu kullandıktan sonra, sahip olmak istediğiniz menülerin adlarını ve bilgilerini girmeniz sonuca ulaşmak için yeterli oluyor. Zira linkteki yazıyı, adresi, hedefi ve ikonu kolayca ayarlayabildiğiniz gibi arkaplan rengi, font tipi gibi diğer konfigürasyonları da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer CSS içerisine resim dosyalarını da gömmek isterseniz bunu yapabiliyor, html dosyası olarak çıktı alabiliyorsunuz. Kullanımı sırasında bir miktar sistem kaynağı tüketen uygulama buna değer sonuçlar elde etmenizi sağlıyor ve içerisindeki yardım dosyaları ile html bilmeyenlerin de imdadına koşuyor.