Cubic Block

Cubic Block

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vegestone

Cubic Block tamamen ücretsiz olarak indirilebilen ve kübik parçaları kullanarak model tasarlamaya çalıştığımız eğlenceli bir oyun.

Cubic Block hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebileceğimiz bağımlılık yaratan bir oyun. Kübik şekilleri kullanarak modelleri tamamlamaya çalıştığımız bu oyun her ne kadar çocuklara hitap ediyormuş gibi görünse de her yaştan oyunsever tarafından keyifle oynanabilecek bir yapıya sahip.

Oyunda 4 farklı tema ve 80 farklı modelden oluşan bölüm yer alıyor. Bu modellerin tasarımları bölümler geçtikçe zorlaşıyor. İlk bölümlerde yer alan modelleri kolayca yapabiliyoruz fakat ilerledikçe işler içinden çıkması zor bir hal alıyor.

Oyunun en can alıcı noktası yapmamız gereken modellerin belli bir süreliğine gösteriliyor olması. Ekranın bir köşesinde duran modelleri mümküno lduğunca hızlı bir şekilde yapmalıyız. Burada hafıza büyük bir önem kazanıyor. Renkleri ve şekilleri zihnimizde eksiksiz bir şekilde tutmamız gerekiyor. Ufak bir hata bile başarılı olmamızı engelleyebilir.

Grafik olarak kübik bir tasarım anlayışı izleyen oyunda modellemelerin tasarımları son derece sevimli. Hafıza ve hızlı düşünme kabiliyeti üzerine yoğunlaşan Cubic Block'u bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkese öneriyorum.