Cursed Treasure 2

Cursed Treasure 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Armor Games

Cursed Treasure 2, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz strateji odaklı bir oyun.

Cursed Treasure 2, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu olarak öne çıkıyor.

Strateji oyunlarından hoşlananlar için ideal bir seçenek olan Cursed Treasure 2'de sahip olduğumuz değerli taşları düşmanların ardı arkası kesilmeyen saldırılarına karşı korumaya çalışıyoruz. Kralın en değer verdiği şeyler arasında yer alan bu taşları ne pahasına olursa olsun korumamız gerekiyor. Elbette düşmanlar da bu taşları çalmakta epey kararlılar.

Oyunda 21 bölüm bulunuyor ve bu bölümler giderek artan bir zorluk seviyesi eşliğinde sunuluyor. Ilk bölümler kolayken işler git gide zorlaşıyor. Neyse ki bu zorlu mücadelede kullanabileceğimiz farklı tipte ve güçte kuleler var. Kuleler bir noktaya kadar işe yarasalarda çok güçlü düşmanlar karşısında özel güçlerimizi kullanmak zorunda kalıyoruz. 30 farklı özel güçl olduğu için önümüzde geniş çaplı bir seçim listesi var.

Kule savunma oyunlarının birçoğunda görmeye alışkın olduğumuz upgrade seçenekleri Cursed Treasure 2'de de mevcut. Kulelerimizi kazandığımız puanları kullanarak güçlendirebiliyoruz. Mücadele ettiğimiz harita üzerinde kuleleri akıllıca yerleştirmemiz gerekiyor. Aksi halde düşmanlar taşlara ulaşabiliyor.

Mükemmel grafiklere sahip olmasa da Cursed Treasure 2 beklentileri karşılıyor. Eğer kule savunma oyunları hoşunuza gidiyorsa bu oyunu mutlaka denemenizi öneriyorum.