The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin

The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 527
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Warner Bros.

The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin'de sunulan ajanlardan birini seçip gizli görevlere çıkıyoruz.

The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin, macera oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin kaçırmaması gereken yapımlardan birisi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileğimiz bu oyun, sürükleyici yapısıyla öne çıkıyor ve kaliteli grafikleriyle olumlu izlenimini devam ettiriyor.

The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin tammaiyle gizli görevler üzerine kurulmuş bir macera oyunu. KGB veya CIA ajanlarından bir tanesini seçiyor ve büyük bir gizlilikle sürdürüp bitirmemiz gereken görevlere atılıyoruz. Bölümleri başarıyla sonlandırmamız halinde başarı puanlarıyla ödüllendiriliyoruz. Bu puanları kullanarak ajanımızın güçlerini artırabilme imkanına sahibiz.

Oyunun en güçlü olduğu noktalar arasında grafikler geliyor. Üç boyutlu tasarlanan oyunun modellemeleri gerçeğe son derece yakın.

Yazıyı sonlandırmadan önce ufak bir ayrıntıyı daha paylaşmamız gerekiyor. Her ne kadar optimize edilmiş olsa da oyun yüksek donanım seviyesine sahip olan cihazlarda çalışıyor. Menüden grafik ayarlarını değiştirerek oyun performansını artırabilirsiniz.