Daddy Long Legs

Daddy Long Legs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 109
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Set Snail

Daddy Long Legs, daha önce türevlerine rastlasak da daha estetik bir beceri oyunu. Oyunda kıllı ve kutu şeklindeki karakterin her iki bacağını ayrı ayrı kontrol ediyorsunuz.

Daddy Long Legs, geçmişte benzer versiyonlarına çok rastladığımız bir beceri oyunu türü. Kıllı ve kuru şeklindeli ana karakterin her iki bacağını ayrı kontrol ettiğiniz bu oyunda amacınız olabildiğince uzak mesafe alabilmek. Bu görev kulağa oldukça basit geliyor olabilir ancak kontrolleri düşünecek olursanız başınıza büyük bir bela almaya hazır olun. En ufak bir hatayla bozulan dengenin telafisi oldukça zor ve bir noktadan sonra zil zurna sarhoş bir insanın çizgi üzerinde yürüme macerasına tanıklık ediyormuş gibi oynuyorsunuz. Havlu attıran zorluk sizin işinizse bu fizik tabanlı oyuna göz atmalısınız.

Kıllı ve Uzun bacaklı bir karakteri kontrol ettiğiniz veya kontrol etmeyi denediğiniz Daddy Long Legs'te her bir adımla birlikte öteki bacağın dengede olduğundan emin olmak zorundasınız. Karakterin bedenine 5 gömlek fazla gelen bacaklar dengede kalmayı çok zor hale getiriyor. Eğer siz hazırsanız sıkıntı yok, ama sizi oldukça zor bir oyunun beklediğini belirtmekte fayda var. Başkaları stres patlamaları yaşarken siz ısrarla oynayanlardansanız bu oyun sizi kendine bağlayacaktır.