Daminion

Daminion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 109
  • DOSYA BOYUTU 31.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daminion Software

Bilgisayarınızdaki multimedya dosyalarını en hızlı şekilde yönetmek ve organize etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Daminion programı, bilgisayarınızda bulunan multimedya içeriklerini en kolay yoldan organize edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve kolay olmasına rağmen oldukça detaylı bir program. Neredeyse varolan tüm multimedya dosya formatlarını desteklemesinin yanında PDF dökümanlarını bile destekleyen program ile dosya organizasyonu oldukça kolay hale geliyor.

Resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi ve pdf'lerinizi sadece tek bir programı kullanarak organize edebilir, çeşitli filtrelerden geçirerek arayabilir, yerlerini değiştirebilir, açabilir veya izleyebilirsiniz. Dilerseniz dosyalarınızı web tarayıcınızdan görüntülemek de mümkün. Ayrıca, dosya konumlarının göreceli olarak tutulması nedeniyle bütün bir klasörü taşısanız da yeni konumunu programa anında tanıtabiliyorsunuz.

Elinizdeki dosyaları istediğiniz başka formatlara da dönüştürme olanağı sunması sayesinde format dönüştürücü olarak da kullanabilirsiniz. Flickr veya Facebook'a göndermek istediğiniz fotoğrafların optimizasyonunu sağlamak isterseniz bunları anında yapabilirsiniz. Aynı resmin farklı yerlerdeki kopyalarını da ortadan kaldırabilmesi sayesinde kopya dosya sorununa da çare olacaktır. Medya kataloglama işlemlerini en kolay hale getirmesi nedeniyle iş için kullanacak olanlar da programı faydalı bulacaklardır.