Dark 3

Dark 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 175
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gamea

Mobil cihazımızda fantastik bir dünyaya giriş yapacağız.

Mobil rol oyunları arasında yer alan Dark 3, oldukça karanlık bir dünyada bizleri gerilim yüklü savaşlara götürüyor.

3D açık dünya oyunu olarak tanımlanan Dark 3, MMORPG alanında başarılı olan oyunlardan bir tanesidir. 3D grafikler ile dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncuları ortak bir platformda buluşturan yapım, oyunculara zengin içerikler ile savaşma deneyimi sunuyor.

Aksiyonun ve gerilimin tavan yaptığı oyunda, dünya çapında serverlarda yer alacak ve liderlik tablosuna adımızı yazdırmaya çalışacağız. Birbirinden farklı karakter modellemelerinin yer aldığı oyunda fantastik öğelerde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmıştır. Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan oyunda, karakterimize üstün özellikler kazandırabilecek ve bu özellikleri rakiplerimizi etkisiz hale getirme konusunda kullanabileceğiz. 

Büyük ölçekli savaşların yaşandığı oyunda, fantezi bir MMORPG açık dünya haritası yer almaktadır. Oyuncular bu haritada birbirinden farklı görevler ile karşılaşacak ve başardıkları görevler sonrasında karakterlerini daha güçlü bir hale getirebilecekler. Oyuncular başardıkları görevler sonucunda ödüller kazanacak ve oyun içerisinde bu ödülleri kullanabilecekler. İyi oyunlar dileriz.