Dark Echo

Dark Echo

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 471
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RAC7 Games

Dark Echo, Android cihazlarınızda insanın tüylerini ürperten harika bir korku oyunudur.

Dark Echo, minimalist tasarımla karşımıza çıkan ve insanın tüylerini ürperten bir korku oyunu. Mobil platformlarda korku oyunu deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinde oynayabileceği bu oyun, benzersiz yapısı ve inanılmaz derecede gerginlik yaratmasıyla beğenimi kazandı. Hayatta kalmak için sese kulak verecek ve zorlukları aşmaya çalışacağız. 

Karanlık bir ortamda dünyayı algılayabilmek için tek yol hem ses hem de ruhları yutan korkunç kötülüğe sahip bir ses Dark Echo oyununda karşımıza çıkıyor. Minimalist bir tasarımla korku ambiyansını çok iyi yansıttığını düşündüğüm oyunda, hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunun amacının sadece hayatta kalma olması bile etrafına birçok korku öğesi sığdırmak için yeterli oluyor. 

Oyunun kontrolleri oldukça açık ve kolay, çözmekte zorlanmayacaksınız. İyi bir korku deneyimi için kulaklık kullanmanız ve çıktığınız yolculukta sesi ayarlamanız sizin yararınıza olacaktır. 80 seviyeden oluşan bu hayatta kalma oyununda keşfederek ilerleyecek, bulmacaları çözecek ve en önemlisi hayatta kalmaya çalışıyoruz. Tehdithar sesin sizi ele geçirmesine izin vermemeye özen gösterin.

Karanlık bir yerde kapana kısılmış gibi hissedeceğiniz oyunda, kalp atışlarınızı dahi duyabilirsiniz. Bu gerilim dolu oyunu bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücretli olduğunu söylemeliyim. Fakat verdiğiniz parayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. Mutlaka denemelisiniz.