Darts Match

Darts Match

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • DOSYA BOYUTU 28.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Motionlab Interactive

Darts Match, harika grafiklere ve sorunsuz oynanış yapısına sahip olan ücretsiz ve eğlenceli bir Android dart oyunudur.

Darts Match, oynadıkça bağımlısı olacağınız bir yetenek oyunudur. İster arkadaşlarınız ile isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz dart oyununda farklı oyun modları bulunmaktadır. Bu oyun modlarında dart yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

Oyundaki kontrol mekanizması oldukça basit şekilde okları istediğiniz gibi atabilmenizi sağlıyor. Parmağınız ile gerekli ayarları yaparak parmağınızı bıraktığınızda okları atabilirisniz. Ne kadar uzun süre basılı tutarsanız ve parmağınızı ne kadar hızlı kaydırarasınız atacağınız ok, aynı oranda yukarı gidecektir. Bu nedenle dengeyi iyi ayarlayarak hedefinizi doğru olarak vurmanız gerekiyor. Eğer hedefinizi vuramazsanız puan kaybediyorsunuz.

Oyuna ilk başladığınızda gözünüze çarpacak olan özelliklerden bir tanesi ise kesinlike grafikler. Etkileyici ve gerçekçi grafiklere sahip olan oyun, daha fazla eğlenmenizi sağlamaktadır. Grafikler dışında oyunun oynanışı da problemsiz ve oldukça rahat. 

Darts Match oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen yeteneklerinizi sergilemeye başlayabilirsiniz.