Dead on Arrival 2

Dead on Arrival 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 825
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici N3V Games PTY LTD

Dead on Arrival 2 hayatta kalma mücadelesini oldukça eğlenceli bir şekilde sunan ücretsiz bir Android oyunudur

Dead on Arrival 2 zombilerle dolu dar koridorlarda tek dostunuz olan elinizdeki silahla hayatta kalmaya çalıştığınız ücretsiz bir Android oyunudur.

Adrenalini iliklerinize kadar hissetmenize neden olan zombi oyununda dalga dalga zombi ordularıyla karşılaşıyoruz ve canımızı kurtarmaya çalışıyoruz. Biz ise ölümcül tuzakların ve daha ölümcül düşmanların yer aldığı endüstriyel bir alanda kendini bulan kahramanımıza yardım etmek için kolları sıvamaktayız.

Konsol kalitesindeki grafiklere sahip oyun oldukça yüksek detay seviyesine sahiptir. Detaylı karakter ve silah efektlerinin yanında sudaki yansıma efektleri ve ışık efektleri oldukça hoş görünmektedir. Nvidia Tegra 4 sistemlerde ekstra performan sunan oyun bu detay seviyesini daha da yukarı taşımakta.

Co-op desteğine sahip oyunda en fazla 3 arkadaşımızla birlikte zombilere karşı koyabiliyor ve eğlenceyi paylaşabiliyoruz. Stratejik bir kaynak yönetim sistemine sahip Dead on Arrival 2'de yeteneklerimizin yanında aldığımız kararlar da oyunun gidişatını etkilemekte. Her öldürdüğümüz zombiden kazandığımız paraları mermi veya daha güçlü bir silaha harcarken yapacağımız yanlış bir seçim ölümümüzle sonuçlanabiliyor.

Oynanışın Crimsonland tarzı oyunları andırdığı oyunda tuzakları hayatta kalma mücadelemizde zombilere karşı kullanabiliyoruz. Bunun yanında bize yardımcı olacak bonuslar da karşımıza çıkmakta; bu bonuslarla iki katı hasar verebilir, donduran mermilere sahip olabilir veya kendimizi iyileştirebiliriz.

Farklı silahları kullanabildiğimiz oyunda kahramanımızı da kişiselleştirebiliyoruz. Giydiği kıyafetleri tercihimize göre seçebiliyoruz ve oyuna renk katabiliyoruz. Zombilere karşı dalgıç kıyafetleriyle ya da bir dinazor olarak savaşabilmek mümkün.

Oyunun oynanış görüntülerini de içeren tanıtım videosunu seyrederek oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz: