Defend the Brain

Defend the Brain

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixel Bisrto

Defend the Brain, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunudur.

Defend the Brain, beyninizin sınırlarını zorlayabileceğiniz harika bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça zorlu bir kurguya sahip olan oyunda sağdan ve soldan aynı anda gelen düşmanları yok etmeniz gerekiyor.

Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunu olan Defend the Brain, beyninizin hangi tarafını kullandığınızı açığa çıkarıyor. Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda sağdan ve soldan gelen düşmanlara ateş etmeniz gerekiyor. Düşmanlar gittikçe daha fazla geliyor ve karar verme sürenizi de çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Bu nedenle son derece dikkatli olmanız gereken bir oyun diyebilirim. Oyunda 2 farklı mod bulunuyor. Sonsuz oyun moduna giriş yaparak dilediğinizce oynayabiliyor, beyin testi moduna girerek de beyninizi nasıl kullandığınızı ortaya çıkarabiliyorsunuz. Oldukça zevkli bir deneyim sunan Defend the Brain'i mutlaka denemelisiniz.

Hoş grafiklere ve animasyonlara sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Sağ ve sol beyin karmaşasını en iyi şekilde çözmeniz gereken oyunda kararları en doğru şekilde almanız gerekiyor. Defend the Brain oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.