Dementia: Book of the Dead

Dementia: Book of the Dead

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 81
  • DOSYA BOYUTU 318.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AGaming

Orta çağ İngiltere'sinin karanlık dönemlerde geçen Dementia: Book of the Dead, Android cihazlarınız için korku/hayatta kalma türüne farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Oyunda karanlık güçleri avlamak için yola çıkıyoruz.

Şövalyelerin, cadı ve avcıların zamanına, ortaçağın karanlık dönemlerinde İngiltere'yi görmeye hazırlanın. Dementia: Book of the Dead'le insanlığın başında bekleyen gizemli tehlikeyi açığa çıkarabilecek misiniz?

Ana karakterimizin karanlık çağda "Gece Avcıları" klanının en iyi askerlerinden biri olduğu Dementia: Book of the Dead'te Bishop olarak yeni görevimize atılmakla oyuna başlıyoruz. Dağların eteklerindeki küçük köylerde gizlenen sırlar, şehre sürekli korku salan büyük efsanenin sadece bir parçasıyken Bishop bu durumu çözmek için yola çıkıyor.

Oyunda hikaye anlatımı gerçek ve hayali birbirine karıştırarak etkileyici bir tavır sergiliyor. Oyun boyunca hayaletler, zebaniler ve dahasıyla karşı karşıya kalıyor, dost gibi görünen düşmanlar ediniyoruz. Bir korku/hayatta kalma oyunu olarak düşünülen Dementia mobilde bile yarattığı sıkı atmosferle övgüyü hak ediyor. Ancak oyun içi yaşanılan bazı sıkıntılar ve teknik problemler oyunun genel hatlarını oldukça baltalamış durumda.

Oyun motoru olarak Unity 3D kullanılan Dementia'da grafikler fena gözükmese de bölümler arası geçiş ve bazı kayıt noktalarında oyun aniden kapanabiliyor. Hikaye esnasında bu durumun yaşanması, en az kayıt noktanızın kaybolmasına kadar giderken insanı oyundan soğutan bir durum. Gölge ve ışıklandırmalar bir mobil oyuna göre iyi durumda olsa da iyi bir optimizasyon eksikliği oyunun her anında hissediliyor.

Yine de eğer ortaçağ zamanlarından hoşlanıyor ve İngiltere'nin tuhaf cadı avı hikayelerini merak ediyorsanız Dementia: Book of the Dead'i denemenizi tavsiye ediyoruz.