Dice With Buddies Free

Dice With Buddies Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 927
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Scopely - Top Free Apps and Games LLC

Dice With Buddies Free, arkadaşlarınız veya dünya üzerindeki diğer oyuncular ile karşılıklı olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir zar atma oyunudur.

Dice With Buddies Free, arkadaşlarınız, aile bireyleriniz veya rastgele oyuncular ile birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir zar atma oyunudur. Eğer zar atma oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve kaliteli bir oyun arıyorsanız Dice With Buddies tam size göre.

Popüler zar oyunu Yahtzee'ye olan benzerliği ile dikkatleri çeken oyunda sıralı ve karşılıklı olarak oynuyorsunuz. Ayrıca oyunda aynı anda birden fazla oyun oynamak mümkün. Diğer oyunlara girebilmek için bulunduğunuz oyundan çıkmaya gerek yok. Oyuna Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınız ile kolayca oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunun en etkileyici özelliklerinden birisi ise oyun içi mesajlaşma imkanının olmasıdır.  Bu sayede oyuncular birbirleri ile iletişim kurabilirler. Bu özelliği yeni arkadaşlar edinmek için kullanabilirsiniz. Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız Dice With Buddies oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirmenizi öneririm.