Ding Dong

Ding Dong

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nickervision Studios

Nickervision Studios yapımı ücretsiz ve son derece şık bir beceri oyunu.

Android oyuncularının bu aralar en çok tercih ettiği bağımsız oyun geliştiricileri arasında yer alan Nickervision Studios yine son derece basit ama görselliğiyle büyüleyen Ding Dong isimli bir beceri oyunu ile karşımıza çıktı. Arcade oyunlarına karşı bir zaafınız varsa bu oyun sizin oldukça hoşunuza gidecektir. Daha önce de Bing Bong  isimli benzer bir oyun karşımıza çıkartan ekip sadeliği bir kenara atıp neon renklerle karşımıza çıkıyor ve oyun dinamiklerini daha çok ekranın orta kısmına taşıyor.

Oyunun ortasında yer alan bir daireyi kontrol ettiğiniz bu beceri oyununda ekranın iki yanından birçok geometrik şekil bu amacı gerçekleştirememeniz için size mani olmaya çalışacak. Sizin amacınız becerilerinizi ve zamanlamanızı kullanıp bunların arasından temiz bir biçimde geçmek. Öte yandan, oyun içerisinde size sunulan güçlendirme seçeneklerinden faydalanıp size mani olan nesnelere çarparaktan da devam edebilirsiniz. Kısa bir süre size yardımcı olacak bu güçlendirmelerden sonra yine aynı dikkar ve hassasiyetle oynamanız gerekiyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için Nickervision Studios tarafından hazırlanan Ding Dong isimli bu beceri oyunu tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Zengin renkler ve şık görseller bu oyun içerisinde büyük bir ilgi çekerken reklam ekranlarından kurtulmak istiyorsanız uygulama içi satın alma seçenekleriyle bu durumdan kurtulmanız mümkün.