Dishonored: Death of the Outsider

Dishonored: Death of the Outsider

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 230
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bethesda Softworks

Dishonored: Death of the Outsider gizlilik ve aksiyonu birleştiren bir suikast oyunudur

Dishonored: Death of the Outsider, güzel grafikleri ve gizlilik temalı aksiyonu birleştiren bir FPS oyunu olarak tanımlanabilir.

Dishonored: Death of the Outsider, Dishonored 2 için geliştirilmiş bir indirilebilir içerikmiş izlenimi bıraksa da aslında tek başına oynanabilen bir oyun. Dishonored 2 ile aynı oyun motorunu ve görsel stili paylaşan Dishonored: Death of the Outsider'da farklı bir kahramanla yeni bir suikast macerasına atılıyoruz. Billie Lurk adlı kahrmaanımız Dishonored: Death of the Outsider'da akıl hocası Daud ile birlikte dünyanın görmüş olduğu en büyük suikasti gerçekleştirmeye çalışıyor, biz de ona bu işte yardımcı oluyoruz ve maceraya dahil oluyoruz.

Dishonored: Death of the Outsider'da kontrol ettiğimiz kahraman doğa üstü yetenekleriyle adeta bir ölüm makinesi olabilmekte. Önceki Dishonored oyunlarında olduğu gibi kahramanımız gizlilik için kullandığı yeteneklerini ölümcül tuzakları ve silahlarıyla birleştiriyor ve düşmanlarının kabusu oluyor. Yine önceki Dishonored oyunlarındaki vahşet seviyesi korunuyor ve suikast düzenlediğiniz düşmanlarınızın parçalarına ayrıldığına tanık olabiliyorsunuz.