docs.zone

docs.zone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 74
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici docs.zone

PDF, Word, Excel ve resim dosyalarınızı birbirine dönüştürebilir ve birleştirebilirsiniz.

Belge çeviri ve birleştirme işlemlerini bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemenize gerek kalmadan, online ortamda kolayca halletmenize imkan sağlayan docs.zone ile tanışın. PDF, Word, Excel ve görsel dosyalarınız üzerindeki birçok işlemi docs.zone ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Belgeleri PDF’e dönüştürme, PDF birleştirme, web sayfasını PDF olarak kaydetme, PDF’i Word ve Excel dosyasına dönüştürme ve PDF dosyalarını resim dosyasına dönüştürme gibi işlemler sunan web uygulaması ile ek yazılımlar aramanıza gerek kalmıyor. Kullanımı da oldukça basit olan docs.zone sitesinde, yukarıda sıraladığımız işlemlerden ihtiyaç duyduğunuz birini seçtikten sonra karşınıza çıkan Select files butonuna tıklayıp, ilgili dosyaları seçerek işlemleri başlatabilirsiniz. Dosyaların büyüklüğü ve yükleme hızına göre değişiklik gösterebilecek kısa bir süre içinde dosyalarınız hazır hale gelecek ve indirebileceksiniz.

PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX ve JPG formatlarıyla istediğiniz işlemleri gerçekleştirebileceğiniz docs.zone uygulamasını üye olmanıza gerek kalmadan, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.