iConvert Icons

iConvert Icons

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 282
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iconverticons

iConvert Icons, tarayıcınız üzerinde online olarak resim formatlarını dönüştürme işlemi yapabileceğiniz yararlı bir web servisi.

iConvert Icons, Windows, Mac ve Web olarak 3 farklı platformda hizmet veren yararlı bir resim format dönüştürme servisi. Fakat programın Windows ve Mac sürümleri ücretli olarak satılıyor ve deneme sürümleri bulunmuyor. Buna rağmen web üzerinden servisi ücretsiz olarak kullanıp yararlanabiliyorsunuz.

Sürükle bırak desteği sayesinde istediğiniz resim yada ikonu tutup tarayıcınız üzerinde açık olan servise bırakmanız yetiyor. Dilerseniz servis üzerindeyken dosyalara giriş yaparak istediğiniz resmi seçebiliyorsunuz. Siz formatını değiştirmek istediğiniz ikon yada resmi seçtikten sonra servis otomatik olarak yükleyerek dönüştürme işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor ve karşınıza resmin dönüştürülmüş tüm seçeneklerini sunuyor. Çıkan sonuçlar arasından istediğinizi seçerek teker teker istediğiniz boyut ve formattakileri yada hepsini birden indirebilirsiniz.

İndirme seçeneği ile birlikte önizleme özelliği ile dönüştürülen resimleri görmenizi sağlayan program özellikle ikonları dönüştürme de oldukça başarılı. ICO, PNG, JPG vb. gibi popüler resim dosyası formatlarını destekleyen programın ücretsiz olarak sunulan online web servisini denemenizi tavsiye ediyorum.