Don't Grind

Don't Grind

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Laser Dog

Don't Grind, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, karakterlerimizi öğütücülere kaptırmamanız gereken eğlenceli bir beceri oyunudur.

Don't Grind, son günlerde azalan kaliteli beceri oyunu eksikliğini giderecek kadar iyi bir oyun. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, karakterlerinizi öğütücülere kaptırmamamız gerekiyor. Dolayısıyla doğru yerlerde hamle yaparak mümkün olduğunca çok skor üretmelisiniz.

Oyunun görsellerine bakıpta sadece bir karakterimiz olduğunu düşünmeyin. Pek çok yiyecek temalı karakterimiz bulunuyor ama sadece muz maskot olarak seçilmiş. İlk girişte sizden 3 farklı karakter seçmeniz istenecek ve bu karakterlerden biri seçtiğinizde platforma geçiş yapabileceksiniz. Don't Grind oyunundaki amacımız tamamen bu yiyecekleri öğütücüye kaptırmamak üzerine kurulu. Bu yüzden sevimli karakterimizi sürekli havada tutmalıyız. Ne kadar çok skor üretirsek o kadar iyi bir konuma geleceğiz. 

Eğer son zamanlarda iyi bir beceri oyunu arıyorsanız Don't Grind'i ücretsiz indirebilirsiniz. Kısa sürede bağımlısı olacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık gösterebilir.