Dont Poo On Me

Dont Poo On Me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 118
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Run And Gun Free Android Games

Dont Poo On Me garip bir maceraya atıldığımız ilginç bir beceri oyunudur

Dont Poo On Me havadan süzülen b*klardan kaçmaya çalıştığınız garip bir mobil beceri oyunudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Dont Poo On Me'de Alice adlı küçük kızın hikayesi konu alınıyor. Alice birgün okulda dersteyken ve defterine çizim yaparken uyuya kalmıştır. Uykudayken rüya gören Alice kendini devasa boyutlarda hayal eder ve kendini güzel bir gökkuşağının olduğu büyüleyici bir mekanda bulur. Fakat bu güzel peri masalı bir anda bir kabusa dönüşür ve havadan b*k yağmaya başlar. Biz Alice'e bu kabustan kurtulmasında yardımıc olmaya çalışıyoruz.

Dont Poo On Me'de temel olarak tepemize tepemize havadan b*k yağıyor. Oyundaki temel amacımız kahramanımızı sağa veya sola yönlendirerek bu b*klardan kurtarmak. Bu iş için parmağımızı ekranda sağa veya sola sürüklememiz yeterli. Oyun başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe b*klar daha hızlı ve daha yoğun bir şekilde düşmeye başlıyor ve oyun zorlaşıyor.

Dont Poo On Me bize bir b*k fırtınası ortasında kalmanın dehşetini güzel bir şekilde yansıtan garip, ilginç ve eğlenceli bir mobil oyun.