Don't Run With a Plasma Sword

Don't Run With a Plasma Sword

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ExperimentalScene

Don’t Run With a Plasma Sword platform koşu oyunları oynamaktan keyif alanların severek oynayacağı türden bir oyun.

Bu oyuna dair üzüntü duyduğumuz tek nokta iOS versiyonunun ücretsiz, Android versiyonun ise ücretli olması. Geriye kalan tüm detaylar Don’t Run With a Plasma Sword’u en iyi platform oyunları arasına sokuyor. Eğer aksiyon dozu yüksek oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız ve biraz da bilim kurguya merakınız varsa Don’t Run With a Plasma Sword’u mutlaka denemelisiniz.

Öncelikle bugüne dek oynadığınız tekdüze ve sıkıcı platform koşu oyunlarını unutun ve yepyeni bir maceraya hazır olun. Yıldız Savaşları evreninden taşina olduğumuz ışın kılıcıyla durmadan koşan bir karakterin kontrolünü elimizde aldığımız bu oyunda karşımıza çıkan engelleri ve düşmanları alt ederek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Don’t Run With a Plasma Sword’da birçok dikkat çeken nokta var. Bunlardan en önemlisi tüm bölümlerin farklı ortamlarda tasarlanmış olması. Bu sayede oyun kendini tekrar etmiyor ve daima orijinal bir deneyim sunuyor. Buna bir de farklı oyun modları eklenince ortaya mükemmel bir karışım çıkıyor.

3 farklı zorluk seviyesine sahip olan oyun bilim kurgu aromasıyla zenginleştirilmiş aksiyon dozu yüksek bir yapım arayanların denemesi gereken oyunlardan biri.