Don't Touch The Spikes

Don't Touch The Spikes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119
  • DOSYA BOYUTU 4.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ketchapp

Don't Touch The Spikes oyunu, Android akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli Flappy Bird benzeri beceri oyunları arasında yer alıyor.

Don’t Touch The Spikes uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz yepyeni Flappy Bird benzeri oyunlar arasında yer alıyor ancak oldukça yenilikçi bir yapıyı takip ediyor olması onu denenebilecek klonlar arasına katıyor diyebilirim. Zira diğer Flappy Bird benzeri oyunlar maalesef esas oyunun direkt kopyaları olarak hazırlanıyorlar fakat Don’t Touch The Spikes bu çemberi kırıyor ve bir klon olmayarak esas oyunun eğlencesini çok daha ileriye taşıyor.

Bu defa bir odanın içerisinde sağa sola uçan bir kuşu kontrol ediyoruz ve amacımız kuşun dikenlere değmeden odanın bir yanından öte yanına duvarlardan zıplayarak erişmesi. Dolayısıyla daha kısıtlı bir alanımızın olması bizi biraz zorlayabiliyor. Zaten büyük bir yetenek gerektirmesi nedeniyle oyunun yeterince zor olduğunu da söylemek gerek.

Oyunun grafikleri herkesin hoşuna gidecek şekilde hazırlanmış ve sesler de yeterince özenli. Sahip olduğunuz puanın anlık olarak oyun ekranında gösterilmesi ise heyecanı biraz daha arttırıyor. Oyununuz sona erdikten sonra son puanınızı kolayca görebiliyor ve diğer oyunculara karşı hangi sırada olduğunuzu görebiliyorsunuz. Dilerseniz sonuçlarınızı sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onlarla da yarış içerisine girebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan oyunun arayüzünü kullanmak çok kolay fakat kuşu sonsuza kadar dikenlerden kaçırmak mümkün olmadığı için bir yerden sonra çok zorlanacağınıza eminim. Birbirinin benzeri Flappy Bird klonlarından sıkıldıysanız ve yeni bir deneyim arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin.