DOOORS 2

DOOORS 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 22.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 58works

Popüler zeka oyunu Dooors'un 2. sürümünde düşünmeye kaldığınız yerden devam edin.

Odadan kaçış türündeki oyunlardan oldukça farklı oynanışa sahip ve oldukça eğlenceli Dooors adlı oyunun yenilenen sürümünde kapısını açmanız gereken 60 yeni oda sizleri bekliyor. Odanın çeşitli yerlerine profesyonelce gizlenmiş öğeleri ve size verilen ipuçlarını kullanarak kilitli kapıları açtığınız oyun, tamamen ücretsiz ve kısa sürede bağımlılık yapıyor.

Dooors adlı oyunda temel amacınız size verilen ipuçlarından yararlanarak ki bu ipuçları kapıların üzerinde bulunuyor, şifreyi çözmek ve odadan çıkmak. Oyunu eğlenceli kılan ise çoğu bölümü iPhone veya iPad'inizle şekilden şekile girerek geçmeniz. Odaların kapısını açmak için bazen cihazınızı sallayacak, bazen döndürecek, bazen de ters çevireceksiniz.

Boş zamanınızda hoşka vakit geçireceğiniz oyunun grafikleri de oldukça etkileyici. Gerek eşyalardan gerekse diğer nesnelerin modellemesinin başarılı olduğunu belirtmek gerek. Oyunun zorluk seviyesi de çok iyi ayarlanmış. Ancak bu, tüm bölümleri kolayca geçeceğiniz anlamına gelmiyor. Kimi bölümler ciddi anlamda düşünme gerektiriyor.

Otomatik kayıt özelliği sayesinde geçtiğimiz bölümleri size sormadan kaydeden oyunda 60 bölüm bulunuyor. Mağazadaki en iyi zeka oyunlarından biri olan Dooors'un 2. versiyonunu mutlaka oynamalısınız.