Dope Wars Classic

Dope Wars Classic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3
  • DOSYA BOYUTU 2.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Olivier Dupont

Dünyanın en büyük uyuşturucu baronu olarak geniş bir ticaret ağı oluşturacağınız eşsiz bir oyundur.

Dünyanın en büyük uyuşturucu baronu olmak için türlü işlere gireceğiniz ve onlarca çete kurarak bağımlılara uyuşturucu temininde bulunacağınız Dope Wars Classic, mobil oyunlar arasında klasik kategoride bulunan ve 1 milyondan fazla oyun sever tarafından keyifle oynanan eğlenceli bir oyundur.

Diyaloglardan ve istatistik tablolarından oluşan metin tabanlı grafikleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken tek şey, okullardaki öğrencilere ve mahalle aralarındaki bağımlılara uyuşturucu satarak para kazanmak ve ticaret ağınızı genişleterek karınızı artırmak için çaba göstermektir. Uyuşturucu çeteleri kurarak mallarınızı dünyanın her yerine gönderebilir ve müşteri kitlenizi artırarak yolunuza devam edebilirsiniz. Ayrıca tefeci rolünü üstlenerek insanlara faizli borç para verebilir ve vadesi dolduğunda paranızı katlayarak geri alabilirsiniz. Geciken ödemelerde çeşitli cezalar uygulayabilir ve faizi artırabilirsiniz. İlginç konusu ve sürükleyici özelliği ile sıkılmadan oynayacağınız eşsiz bir oyun sizleri bekliyor.

Hem Android, hem de İOS işletim sistemlerini barındıran tüm cihazlarda problemsiz bir şekilde çalışan Dope Wars Classic, ücretsiz olarak erişebileceğiniz bağımlılık yapıcı bir oyun olarak öne çıkmaktadır.