Double Lane!

Double Lane!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funich Productions

Double Lane! Android cihazlar için tamamen ücretsiz olarak sunulan, retro grafiklere sahip bir beceri oyunu.

Double Lane!, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, zorlu bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel amacımız kontrol ettiğimiz mavi kutuların kırmızı kutulara çarpmasını engellemek. Kulağa basit gibi gelen fakat aslında epey zor olan bu görevi gerçekleştirebilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere ve dikkatli gözlere sahip olmamız gerekiyor.

Oyunda dört bölüme sahip bir dikdörtgen oda var. Bu bölümlerin ikisinde mavi kutular mevcut. Hangi bölümden geleceği belli olmayan kırmızı kutular sürekli olarak mavi kutuların oldukları bölüme geliyorlar. Biz de ekrana tıklayarak mavi kutuların bulundukları bölümleri değiştiriyoruz ve kırmızıların çarpmasını engelliyoruz.

Oyuna sade bir grafik tasarım anlayışına yer verilmiş. İhtişamdan uzak görseller oyuna minimal bir hava katıyor. Oyunda kullanılan kontrol mekanizması görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor ve ekrana basışlarımızı doğru bir şekilde algılıyor.

Double Lane! çok ilginç bir yapıya sahip olmasa da beceri oyunlarına meraklı herkes tarafından zevkle oynanacağını düşünüyoruz.