Dragon Eternity

Dragon Eternity

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 224
  • DOSYA BOYUTU 44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIGL

Dragon Eternity derin bir RPG oyunudur

Dragon Eternity MMORPG yani Massive Multiplayer Online Role Playing Game - Devasa Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu türünde ücretsiz bir Android oyunudur.

Ejderhaların hüküm sürdüğü fantastik bir dünyada geçen oyun derin hikayesi ve RPG dinamikleriyle öne çıkmakta. Dragon Eternity'de birbiriyle savaş halindeki iki adet imparatorluk bulunmaktadır. Sadar ve Vaalor adlı bu imparatorluklar Tart kıtası üzerinde hükümdarlık için mücadele etmektedir. Fakat bu iki düşman antik bir tehlike baş gösterdiğinde güçlerini birleştirmek zorunda kalmıştır. Bu antik tehdidin amacı ejderhalar dünyasını köleleştirmek ve yaşayan diğer canlıları çürüterek yok etmektir.

Biz bu noktada bu kuvvetli imparatorluklardan birinin yanında yer alarak güçlü bir savaşçı olarak ortaya çıkmalı ve kıtanın kaderini belirlemeliyiz. Oyunda ilerledikçe derin hikayeyi keşfedecek, farklı karakterle tanışacak, birçok farklı canavarla karşılaşacak ve diğer oyuncularla toplu savaşlara gireceğiz. 

Oyunda 38 adet birbirinden güzel mekan bulunmaktadır. Çöllerden vahşi ormanlara, tropik adalardan kasvetli dağlara birçok farklı mekan bizleri bekliyor. Farklı silahlar, mini-mekanlar, 3 farklı savaş tipi, ejderha yardımcılar, 500 farklı düşman, 30'dan fazla zırh seti ve kendimize has bir kharaman yaratabilme fırsatı bize sunulan diğer özellikler.

Çoklu playform desteğine sahip oyun çok syaıda oyuncu tarafından oynanmaktadır. Eğer RPG oyunlarını seviyorsanız Dragon Eternity deneyebileceğiniz güzel bir alternatiftir.