Dragon Finga

Dragon Finga

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 404
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Another Place Productions Ltd

Heyecanlı yapısı ve muhteşem görünen dinamikleriyle dikkat çeken Dragon Finga dövüş oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken oyunlar arasında.

Daha önce iOS cihazlar için indirilebilir olan ve şimdi de Android cihazlar için duyurulan Dragon Finga son dönemlerde oynadığımız en ilginç oyunlardan bir tanesi. Klasik dövüş oyunlarına yepyeni bir bakış açısı getiren Dragon Finga her yönden orijinal bir yapım.

Oyunda elastik oyuncak izlenimi veren bir Kung-fu ustasını kontrol ediyoruz. Diğer dövüş oyunlarının tersine ekranda herhangi bir tuş bulunmuyor. Bunun yerine karakterimizi tutup fırlatarak, sürükleyerek ve ekrandaki düşmanlara basarak sanatımızı sergiliyoruz. Grafikler son derece kaliteli ve bu grafiklere eşlik eden ses efektleri de oldukça başarılı.

Dragon Finga'daki bölümler oldukça zorlu ve aksiyon dolu geçiyor. Çok sayıda gelen düşmanlar zaman zaman zorluk yaşatsa da bölümlere serpiştirilmiş olan can ve enerji yükselticileri toplayarak kolaylıkla üstesinden geliyoruz. Toplamda 250 görevin bulunduğunu düşündüğümüzde Dragon Finga'nın kolay kolay bitmeyeceğini anlamak hiç de zor değil. Eğer aksiyon odaklı ve muhteşem dinamiklere sahip bir dövüş oyunu arıyorsanız Dragon Finga mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.