DragonFlight for Kakao

DragonFlight for Kakao

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • DOSYA BOYUTU 37.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Next Floor Corp.

DragonFlight for Kakao, eski tarz bir aksiyon oyunu olarak, gökyüzünde uçarken karşınıza çıkan yaratıkları yok edeceğiniz oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

DragonFlight for Kakao, eski tarz aksiyon oyunlarından biri olarak gerekli olan herşeyi içinde barındıran eğlenceli bir oyundur. Oyunda ejderhalar, fantastik yaratıklar ve sihir mevcuttur. Karanlık zindan veya ormanlar yerine gökyüzünde uçacağınız oyundaki amacınız karşınıza çıkan tehlikeli yaratıkları yok etmek. Sınırsız bir gökyüzünde uçarak sürekli olarak karşınıza çıkan yaratıkları yok etmelisiniz.

Gittikçe hızlanan oyunda heyecan ve adrenalin hiç bitmiyor. Karşınıza gelen canavarların ve diğer engellerin hızlanması ile gittikçe zorlaşan oyunda zor anlar yaşayabilirsiniz. Oyunda başarılı olabilmek için gerçekten iyi reflekslere sahip olmanız gerekmektedir. Eğer refleksleriniz yeterinde kuvvetli değilse, tehlikeli yaratıklara heran yem olabilirsiniz. Oyun canavarların size dokanması ile sona ermektedir. Bu yüzden size yeterinde yaklaşmalarına izin vermeden silahlarınızı kullanarak onları yok etmelisiniz.

Ejderhaları yok etmek dışında, yol boyunca mücehver, altın ve güçlendirici özellikleri toplamalısınız. Bu eşyalar kestiğiniz canavarlardan düşmektedir. Kazandığınız altınları silahınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Grafik ve ses efektleri oldukça tatmin edici olan DragonFlight for Kakao, genel anlamda gayet eğlenceli ve heyecanlı bir oyun yapısına sahip.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu oynayabilmek için KakaoTalk hesabına ihtiyacınız vardır.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz: