Dream League Soccer 2017

Dream League Soccer 2017

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35,164
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici First Touch

Dream League Soccer 2017, Android platformunda ücretsiz indirilip oynanabilen en iyi Türkçe futbol oyunu.

Dream League Soccer 2017, Android telefon ve tablette ücretsiz oynanabileceğiniz en iyi oynanış, en kaliteli grafiklere sahip Türkçe futbol oyunu. FIFPro lisanslı gerçek oyuncularla rüya takım oluşturma, online turnuvalara katılma, forma – logo hatta kendi stadyumuzu inşa etme imkanı veren Dream Leauge Soccer 2017, mobil platformun en iyisi.

Mobilde en çok indirilen Türkçe futbol oyunu Dream League Soccer’ın 2017 sürümünde arayüz yenilenmiş, oyun içi görseller iyileştirilmiş, yapay zeka geliştirilmiş, yüzlerce yeni animasyon eklenmiş, yeni müzikler gelmiş ve logo oluşturma gibi birkaç özellik eklenmiş. Baştan aşağı yenilenen futbol oyunu hem görsel hem de oynanış açısından FIFA’dan çok daha kaliteli olmuş.

Dream League Soccer 2017’de her zaman olduğu gibi kendi rüya takımınızı kurup yönetiyorsunuz. Efsane oyuncuları takımınıza alıp sahaya dizilişinizi ayarlıyor, favori takımınızın oynamasını istediğiniz taktiği rüya takımınıza uygulayabiliyorsunuz. En iyilerin mücadele ettiği Dream League Online’da süper lige yükselmek elbette kolay olmuyor.

Destekleyen cihazlarda 60 fps oynanış sunan Dream League Soccer 2017’yi hemen indirin, milyonlarca oyuncu arasına katılın.