Dubstep Hero

Dubstep Hero

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,162
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electricpunch

Dubstep Hero, Dubstep müzik hayranları için özel olarak hazırlanan keyifli ve ücretsiz bir Android ritim oyunudur.

Dubstep Hero, Android cihazlarınız üzerinde çalacağınız dubstep müziklerinde ritim tutarak eşlik edeceğiniz eğlenceli ve keyifli bir Android uygulamasıdır.

İlk olarak Guitar Hero ile başlayan ritim oyunları daha sonra DJ Hero olarak devam ettirilmişti. Daha sonra mobil uygulamalara kadar uzanan geniş bir alanda çıkarılan yeni ritim oyunlarına bir yenisini daha eklenerek Dubstep Hero çıkartıldı. Uzun bir süredir ilgi gösterilen dubstep müziklerini hem dinleyip hemde eşlik etmek için kullanabileceğiniz oyunu, oynamak oldukça basit.

Şarkı ile birlikte başlayan oyunda, band üzerinden geçen 5 farklı ve ayrı renkteki tuşlara, band üzerinden geçen butonlara göre basmalısınız. Tuşlara doğru ve yerinde basarsanız müziğin ritmini yakalayarak kendinizden geçebilirsiniz. Ne kadar az hata yaparsanız hem daha çok puan hemde daha fazla keyif alıyorsunuz.

Skrillex, Kill The Noize ve Rusko gibi popüler Dubstep müzik sahiplerinin şarkılarını çalabileceğiniz oyunda, kendi cihazınızdaki parçaları da açarak çalabiliyorsunuz. İsterseniz uygulama mağazasını kullanarak yeni müzikler satın alabilirsiniz.

Elektronik müzik dinlemeyi seviyorsanız, Android cihazlarınıza Dubstep Hero'yu ücretsiz olarak yükleyerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.