Dustoff Vietnam

Dustoff Vietnam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 216
  • DOSYA BOYUTU 57.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Invictus Games

Dustoff Vietnam mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir helikopter oyunu.

Dustoff Vietnam mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi. Minecraft tarzı kübik grafikleriyle ön plana çıkan bu oyunda düşmanlarını yenmek ve masumları kurtarmak için havalanan bir helikopterin kontrolünü elimize alıyoruz.

Oyun mükemmel olsa da bir mobil oyun için yüksek sayılabilecek fiyatıyla biraz önyargı oluşturabilir. Fakat bir kere satın aldıktan sonra uzun süre başından kalkılmayacak bir oyun olduğu için talep ettiği fiyatı karşılıyor diyebiliriz.

Oyunda toplamda 16 farklı kurtarma görevi bulunuyor. Bu görevlerden ilk sıralarda yer alanları görece olarak daha kolay yapıya sahip. Bölümler ilerledikçe ise düşmanlar artıyor. Bu yüzden ekstra çaba sarf etmek gerekiyor. Neyse ki düşmanlarımıza karşı kullanabileceğimiz 3 farklı tipte silahımız mevcut. Farklı hava şartları, gece ve gündüz vakitleri ile zenginleştirilen oyun yapısı, Dustoff Vietnam’ı ön sıralara taşıyor. Elbette bölümler esnasında çalan heyecanlı müzikleri de unutmayalım.

Genel olarak Dustoff Vietnam küçük büyük herkesin oynayabileceği, biraz beceri gerektiren fakat karşılığında bol aksiyon sunan bir oyun.