Dwarfs FPS Cüce Savaşları

Dwarfs FPS Cüce Savaşları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 323
  • DOSYA BOYUTU 93.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Certain Games

Dwarfs FPS Cüce Savaşları mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Dwarfs FPS Cüce Savaşları eğer bolca aksiyon yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Dwarfs FPS Cüce Savaşları'nda cücelerin dünyaya saldırdığına tanık oluyoruz. Köyleri ve kasabaları istila etmeye çalışan cüceleri durdurmak ise bize düşüyor. Bu iş için silahlarımızı kuşanıyoruz ve savaş arenalarına çıkıyoruz.

Dwarfs FPS Cüce Savaşları'nın oynanışı ünlü bilgisayar oyunu Serious Sam'e benzetilebilir. Oyunda kahramanımıza dört bir yandan cüceler saldırırken hepsine karşı tetikte olmamız ve onları yok ederek bölümleri tamamlamamız gerekiyor. Her bölümde bizi farklı sürprizler beklemekte. Oyunun başlarında sadece üzerimize doğru koşan düşmanlarla savaşırken ilerleyen bölümlerde daha fazla düşmanla karşılaşıyoruz. Kimi düşmanlar bize ateş ederek işimizi daha da zorlaştırıyor. Bir yandan yakınımızdaki düşmanları yok etmeye çalışırken bir yandan da düşman ateşinden kaçmak bolca ter akıtmamıza neden olabiliyor.

Dwarfs FPS Cüce Savaşları'nnda farklı silahlar kullanabilmekteyiz. Oyunun grafikleri çok yüksek kaliteli olmayabilir; fakat eğlenceli oynanış bu açığı kapatmayı başarıyor.