Easy File Locker

Easy File Locker

kullanıcı

Easy File Locker, bilgisayarınız üzerinde yer alan dosya ve klasörleri koruyabileceğiniz ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Easy File Locker, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan dosya ve klasörleri koruyabilecekleri ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Eğer bilgisayarınızı başka kullanıcılarla da paylaşmak zorunda kalıyorsanız ve aynı zamanda bilgisayarınız üzerinde sizin için özel olan dosyalar da yer alıyorsa bu tarz bir program kullanmanız gerçekten çok önemlidir.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program içerisine dosyalarınızı sürükle bırak yöntemiyle veya program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla atabilirsiniz.

Program yardımıyla dosya veya klasörlerinizin erişim, yazma, silinebilme ve görünebilme ayarlarını istediğiniz gibi değiştirebilir ve hatta bu özellikleri istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak program için belirleyebileceğiniz bir şifre yardımıyla kendinizi koruma altına alabilir ve yaptığınız işlemlerin başka kullanıcılar tarafından değiştirilemeyeceğine emin olabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarda kullanan program, bilgisayarınızın genel performansını kesinlikle etkilememektedir. Program üzerinde yaptığım testler sırasında herhangi bir hata, donma, çökme veya takılmayla karşılaşmadığımı da söylemeliyim.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla kullanılabilecek olan Easy File Locker hem basit, hem ücretsiz, hem de çok etkili bir program olarak dikkat çekmektedir.