Rohos Logon Key Free

Rohos Logon Key Free

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 477
  • DOSYA BOYUTU 2.18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tesline-Service.S.R.L.

USB belleğinizi güvenlik anahtarına dönüştüren bu yazılım size maksimum güvenliği sağlıyor.

USB belleğiniz ile bilgisyarınızın güvenliğini yanınızda taşımak istiyorsanız Rohos Logon Key Free oldukça ilginç bir uygulama. USB Belleğini kapının anahtarı gibi kullanabildiğiniz bu yazılım sayesinde belirlemiş olduğunuz bir USB bellek olmadığı sürece bilgisayarınız çalışır durumda olamayacakı. Böylece sisteminizi davetsiz misafirlere karşı maksimum bir güvenlik seviyesinde koruyabiliyorsunuz.

Şifrelerle güvenlik sistemi oluştururken her daim başkalarından gizli ve saklı davranmanız gerekirken USB belleğinizi yanınızdan ayırmadığınız sürece bu yazılım sizi güvende tutacaktır. Kendi şifreleme sistemini kullanan USB bellek, sizin hiçbir kodu hatırlamadan geçiş yapmanızı sağlıyor.

Şifreli bir koruma sisteminde sizden gizli giriş yapanlar ve şifrenizi öğrenmiş olabilecek kullanıcılardan şüphelenme ihtimaliniz varken Rohos Logon Key Free ile böyle bir derdiniz kalmıyor. Windows için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu yazılım 15 günlük bir deneme süresine sahip. Hizmeti beğenmeniz durumunda güvenliği sürdürmek için tam paketi satın almanız gerekiyor.