Eğitim Otomasyon Programı

Eğitim Otomasyon Programı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22,116
  • DOSYA BOYUTU 3.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TeknoSınav

Bütün eğitim kurumlarının rahatlıkla kullanabileceği ve eğitim kurumlarının işlerinin birçoğunu yapabilme işlev ve kapasitesine sahip bu otomasyon program sayesinde okul ve dershaneler puan hesaplamalarını, Öss ve Oks hesaplamalarını, b

Bütün eğitim kurumlarının rahatlıkla kullanabileceği ve eğitim kurumlarının işlerinin birçoğunu yapabilme işlev ve kapasitesine sahip bu otomasyon program sayesinde okul ve dershaneler puan hesaplamalarını, Öss ve Oks hesaplamalarını, bilgi yarışması organizasyonlarını, okul zil modül işlerini, etüt işlevlerini ve daha birçok işlemi tek bir program sayesinde rahatça yapabilecekler. Program bütün bu özellikleri ile tam bir otomasyon sağlıyor ve eğitim sisteminin çalışmasını hızlandırıyor.

<-Programın Yaptığı İşler ve Özellikleri->

Bilgi Yarışması modülü : Projeksiyonla duvara yansıtarak sınıfları veya grupları yarıştırabileceğiniz, geri sayım sayacı,  puanlama, istenilen formatta sorular ve daha birçok özelliğe sahip ilginç bir program.

Okul zil modülü: Kullanımda hiçbir   kısıtlama yok. Gerek ayarlamalar, gerekse kullanım kolaylığı ve görsellik olarak tam olarak işinizi görecektir.

Yıllık plan modülü: Her şey otomatik, yalnızca tarihleri, okul adı ve öğretmen girişi yapınız, en güzel sayfa dizaynıyla planınız hazır. Bundan sonraki yıllar sadece tarihleri değiştirin yeterli. İş günü takvimi programı : tek sayfalık çizelge şeklinde değil, bu iş için özel yazılmış, başlangıç tarihini ve renklendirilecek tarihleri kendinizin girebileceği çok özel bir program

Sınav tarihleri çizelgesi : Okullar için, yazılı tarihlerini girerek hem öğrenci hem de öğretmenlere sınav tablosunu otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Öğretmen not giriş programı : Girmiş olduğunuz yazılı notlarının, not sayısına göre ortalamasını hesaplayan, alt derslerin de yüzdelik katılımıyla ortalamalarını kolayca hesaplayabileceğiniz bir program.

ÖSS - OKS puan hesaplama : Doğru ve yanlışları girerek paunları hesaplayabileceğiniz bir program. Katsayıları da istediğiniz şekilde değiştirme olanağı var.

Demirbaş Modülü : Hem demirbaş takibi yapabilir, hem de duvara astığınız demirbaş tablolarını yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Kütüphane programı : Şuanda yalnızca barkod okuyucu bölümü eksik, yakında tamamlanacak.

Birebir etüd modülü (kısıtlı kullanım) : Okul veya dershanenizdeki öğretmen ve öğrencilere hiçbir karışıklık olmadan tüm birebir atamalarını yaparak çalışmalarını takip edeceğiniz program. (Kullanışlı birebir tablolarıyla)

ÖSS - OKS optik sınav değerlendirme (Kısıtlı kullanım) : Kullanımı çok kolay, anlaşılır ve burada anlatılamayacak kadar özellik ve kolaylıklara sahip bir program. Listeler, Sınav analizleri, karneler... Her türlü optik okuyucuya anında uyarlanabilir. Bunların dışında öğrenci takip, esnek raporlar, ve birçok özelliği bu programda bulabileceksiniz. Eklemeler de halen devam etmekte. Birebir etüd ve sınavlar dışındaki tüm bölümler kullanıma açıktır.