Endless Balance

Endless Balance

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapinator

Dengede kalma oyunu arıyorsanız Endless Balance oyunu retro grafikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Sonsuz bir denge oyunu olan Endless Balance, sabır taşınızı çatlatacak oyun dinamiklerine sahip. Shaolin rahibi olarak tek ayak üstünde mutlak denge antrenmanı yapan oyun figürünüz, bunu dünyanın farklı yerlerinde ve manzaralarında da deniyor. Sizin buradaki amacınız karakterin dengede durmaya devam etmesi için ağırlık merkezlerini değiştirip yerden gelen bir engelde zıplamak.

Kontroller aracılığıyla sağlamış olduğunuz dengede karakterin sağa ve sola doğru ağırlık vermesini ekranın o kısımlarına dokuynarak sağlayabiliyorsunuz. Ayak ucuna doğru rüzgar ile birlikte esen dalları ve benzeri çöpleri uzak tutmak için ise her iki yandan basıp karakteri zıplatabiliyorsunuz.

Sağdan soldan gelen şeyler arasında rüzgar ile birlikte dal parçaları, arı sürüleri ve benzeri engeller mevcut. Ücretsiz olarak sunulan oyunda 15 deneme gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun sonrasında sizden belli bir aralık beklemeniz isteniyor. Uygulama içi satın alma ile ek deneme hakları kazanabiliyorsunuz. Oyun bu anlamda Candy Crush Saga oyunlarının rahatsız edici mekaniklerini andırıyor.