Epic Skater 2

Epic Skater 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 167
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Your Daily Fill

Mobildeki 100MB altı en eğlenceli kaykay oyunu

Epic Skater 2, çizgi film tadında grafikler sunmasına karşın 5 milyondan fazla indirmeye ulaşan kaykay oyunu Epic Skater’ın yenisi. Görsel açıdan yenilenmiş, yeni hareket ve modlarla tanıştığımız harika bir devam oyunu bizlerle!

Kaykay oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm yapım, kariyer modunda 24’den fazla zorlu bölüm sunarken, sonsuz modda 1500’ün üzerinde hedefe ulaşmanızı istiyor. Eski Tony Hawk’s Pro Skater geliştiricilerinden harika bir kaykay oyunu. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

100MB altı Android telefon/tablette oynanabilen en iyi kaykay oyunu Epic Skater 2’de çizgi filmlerden kopup gelmiş gençlerle Epicwood sokaklarını keşfediyorsunuz. Başlangıçta elbette hareketleri nasıl yapacağınızı öğreniyorsunuz. Basit kaydırma hareketleriyle başlayan hareketler ilerleyen vakitlerde yerini kombolara bırakıyor. Günlük meydan okumalar, her defasında daha uzun mesafeye ulaşmanızı isteyen sonsuz mod, zorlayıcı bölümlerle dolu kariyer modu ve daha birçok oyun modu var. İlerledikçe yeni hareketlerin, yeni kaykay ve giysi, aksesuarların kilidi açılıyor.