Euro Truck Driver

Euro Truck Driver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,376
  • DOSYA BOYUTU 91.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ovidiu Pop

Euro Truck Driver güzel grafikleri gerçekçi oyun dinamikleriyle birleştiren bir mobil tır oyunudur

Euro Truck Driver oyunculara Avrupa üzerindeki farklı yerleri Avrupa'ya özgü kamyonlarla keşfetme imkanı veren bir mobil kamyon simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tır simülatörü olan Euro Truck Driver'da gerçekçi bir oyun tecrübesi bizi bekliyor. Oyuna kariyer modunda başlayarak kendi hayatımızı tırımız ile yük taşıyarak kazanmaya çalışıyoruz. Oyun boyunca bize farklı türde yükleri taşımamızı gerektiren görevler veriliyor; kimi zaman tırımız üzerinde arabaları taşırken kimi zaman yakıt taşıyoruz. Bu yükleri taşırken ise en büyük önceliğimiz güvenlik. Kaza yapmamız para kazanamamız ve oyunda kendimizi geliştiremememiz anlamına geliyor.

Euro Truck Driver'da görevleri tamamladıkça kazandığımız parayla yeni tırlar satın alabilmemiz mümkün. Oyunda 7 Avrupa kökenli kamyon üreticisinin farklı araçlarına yer veriliyor. Bu araçlarla 20'den fazla Avrupa şehrine yolculuk ediyoruz. Oyun boyunca gerçekçi yol şartları da bizi bekliyor. Gündüz - gece döngüsü, farklı hava şartları, araçlarda hasar modellemesi ve gerçekçi motor sesleri oyunun dikkat çeken özellikleri.

Euro Truck Driver oldukça yüksek grafik kalitesine sahip. Oyunun uygulama marketlerindeki diğer simülasyon oyunlarından kalite anlamında bir adım önde olduğu söylenebilir.