Evil Nun APK

Evil Nun APK

kullanıcı

Evil Nun APK Android korku oyunları arasında. Korku oyununda rahibeye yakalanmadan okuldan kaçmanız gerekiyor. Bulmacalar kaderinizi belirliyor.

Evil Nun APK Android korku oyununda tüyler ürpertici bir okuldan kaçmaya çalışıyorsunuz. Korku oyunları, kaçış oyunları, bulmaca oyunları öğelerini bir araya getiren karanlık temalı harika bir Android oyunu. Evil Nun Okulda Korku oyunu oynaması ücretsiz!

Ürkütücü mekanlarda saklanarak sizi öldürmek isteyen rahibeden kaçabileceğiniz ve görevleri tamamlayarak çıkış yolunu bulabileceğiniz Evil Nun, milyonlarca oyun severin keyifle oynadığı sıra dışı bir oyundur.

Evil Nun APK İndir

Gerçekçi grafikleri ve korkunç mekanları ile oyun tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken, elindeki balyozla sizi kovalayan ve öldürmek isteyen cani bir rahibeden kaçarak çıkış yolunu bulmak ve görevleri tamamlamaktır. Her tarafı kanla kaplanmış ürkütücü odalarda dolaşarak uygun yerlere saklanmalı ve katilin elinden kurtulmasınız. Aksiyona doyabileceğiniz ve sürükleyici özelliği sayesinde sıkılmadan oynayabileceğiniz benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda terk edilmiş ürkütücü mekanlar ve sizi öldürmek isteyen birçok korkunç karakter yer almaktadır.  Balyoz, testere, bıçak ve daha onlarca farklı aletle peşinize düşen katillerden kaçarak seviye atlayabilir ve yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Hem Android, hem de iOS sürümleri ile iki farklı platformda oyuncularla buluşan ve ücretsiz olarak sunulan Evil Nun, nefes kesen kaçış sahnelerinin yer aldığı ve korkunç cinayetlerin işlendiği ürkütücü bir oyun olarak öne çıkıyor.

Oynamaya başladığınızda özelleştirme seçeneklerine sahipsiniz. İlk olarak oynayabileceğiniz beş oyun modundan birini seçebilirsiniz: Dream, ghost, easy, normal ve hard. Dream, Rahibe Madeline’in karşınıza çıkmayacağı en kolay mod. Extreme, Rahibe Madeline’in her şeyi duyduğu ve aynı zamanda hızlı hareket ettiği, dolayısıyla da en zor mod. Okul karanlık olduğundan çıkışı bulmanız daha da zorlaşıyor. Bir oyun modu seçtikten sonra öğretici olması veya kan gösterilmesi gibi başka ayarları da değiştirebiliyorsunuz. Tanıtımı atlama, grafik kalitesini ayarlama ve hatta liderlik tablosu için oynayıp oynamayacağınızı seçme şansına sahipsiniz. Ana menüde kaçtığınız yere göre ne kadar altın kazanacağınız da gösteriliyor.

Evil Nun Horror at School (Okulda Korku) oyununda kaçmayı söylemek yapmaktan daha kolay. Rahibe Madeline, Ghost ve Easy modları dışında keskin bir işitme duyusuna sahip. Bu, en ufak bir ses çıkardığınızda sizi duyacağı anlamına geliyor. Bunun dışında okulun çok büyük olduğu gerçeği var; kaçış yollu bulmanız kolay olmayacak. Bulmacaları çözerek kilidini açabileceğiniz birçok kilitli kapı ve pencere var. Kötü rahibeye yakalanmamak için saklanabilirsiniz. Ama hızlı olmalısınız çünkü sizi yakaladığında oyun bitiyor.

  • En ünlü korku oyunu
  • Eğlenceli bulmacalar: Okuldan kaçmak için akıllıca tasarlanmış bulmacaları çözün.
  • Mini oyunlar: Mini oyun biçiminde bulmacaları ve becerilerinizi test edecek zorlukları tamamlayın.
  • Birçok kaçış yolu: Okuldan kaçmanın mevcut tüm yollarını keşfedin.
  • Geniş harita: Keşfedecek birçok gizli yere sahip büyük bir haritayı özgürce keşfedin.
  • İlgi çekici hikaye: Okulun duvarlarının ardında gizli tüm gerçekleri keşfedin.
  • Farklı zorluklar: Ghost modunda kendi hızınızda oynayın ve risk almadan keşfedin ya da becerilerinizi test edecek farklı zorlukta bölümlerde Sister Madeline ile savaşın.
  • Oyunlarınızı özelleştirin: Oyunu zevkinize göre özelleştirmek için yeni silahlar, okul dekorasyonları ve Evil Nun görünümlerinin kilidini açın.
  • Herkes için uygun, korkunç derecede eğlenceli bir mobil oyun!