Exiles

Exiles

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 153
  • DOSYA BOYUTU 364.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crescent Moon Games

Exiles açık dünya temeline sahip bir rol yapma oyunudur

Exiles kullanıcıları geniş bir fantastik dünyaya konuk eden RPG türünde bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz Exiles bilim-kurgu tabanlı bir hikayeye sahip. Yakın gelecekte geçen oyunda uzak bir gezegende yer alan bir koloninin hikayesi konu alınıyor. Politik nedenlerden ve yolsuzluk içinde yüzen bir hükümetten ötürü bu koloni uzayın uzak bir köşesinde tek başına bırakılmış ve hatta köleleştirilmek adına ölümcül bir virüs yoluyla saldırıya uğramıştır. Biz de oyunda bu komplonun sırlarını ortaya çıkarmaya çalışan üstün yetenekli askerlerden birini kontrol ederek maceraya atılıyoruz.

Exiles TPS tarzında bir oynanışa sahip. Oyunda kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Açık dünya tabanlı oyunda birçok farklı silahı ve ekipmanı düşmanlarımıza karşı kullanabilirken alien yuvalarına, yeraltı tapınaklarına ve mağaralara girerek bu dünyayı keşfedebiliyor, ilginç düşman türleriyle savaşabiliyoruz.

Exiles bize 3 farklı kahraman sınıfından birini seçmemize imkan veriyor. Kahramanlarımızın cinsiyetlerini de belirleyebilmekteyiz. Farklı silahları kullanabileceğimiz gibi silahlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün. Oyunun açık dünyasında yol almak için hover motorları ve savaş robotlarını kullanabiliyoruz.

Exiles grafik açısından gayet başarılı bir oyun. Gerçek zamanlı gölgelerin yanında yüksek detaya sahip karakter modellemeleri göz alıyor. Gece-gündüz döngüsünün yer aldığı oyun herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi içermemesiyle beğeni kazanıyor.

ARTILAR

Geniş açık dünya

Herhangi bir uygulama için satın alım işlemine yer verilmemesi

Yüksek kaliteli grafikler

Zengin içerik

EKSİLER