Exploration Craft APK

Exploration Craft APK

kullanıcı

Exploration Craft APK, mobil için Minecraft benzeri oyunlardan. Android için sandbox oyunu oynaması ücretsizdir.

Exploration Craft APK, Minecraft'a güçlü bir alternatif olabilecek bir mobil sandbox oyunu. Minecraft benzeri oyunlara ilginiz varsa, Exploration Craft 3D APK oyununa kesinlikle göz atmalısınız.

Exploration Craft 3D APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Exploration Craft bize kendi dünyamızı tasarlama ve görkemli yapılar inşa etme imkanı veriyor. Açık dünya tabanlı bir yapıya sahip olan Exploration Craft'ta küp şeklindeki tuğlalardan oluşmuş bir dünyaya konuk oluyoruz ve bir madenci ve maceracı olarak bir şeyler inşa etme yeteneğimizi konuşturuyoruz.

Exploration Craft içerisinde madenleri kazarak bina inşa etmek için kullanacağımız kaynakları toplamaktayız. Oyunda gündüz boyunca kaynak toplama ve inşaat faaliyetleriyle uğraşabiliyoruz; fakat gece olunca bir yerlere sığınmamız ve kendimizi korumamız gerekiyor; çünkü zombiler gibi canavarlar hava kararırken ortaya çıkıyor. Kendimizi savunabilmek için çeşitli silahlar da yapabilmekteyiz.

Exploration Craft'ta kendi evcil hayvanlarımızı yetiştirebiliyor ve eğitebiliyor, bunun yanında çeşitli hayvanları binek olarak da kullanabiliyoruz.

Exploration Craft APK Oyun Özellikleri

  • Açık dünya blok oyunu
  • Oynanabilir iki oyun modu
  • Kolay ve basit oynanış
  • Özgür keşif ve üretim

Minecraft benzeri oyunda görevler basit ve bir şeyleri elde etmek kolay. Yapı inşa etme dışında hayvanlara biniyorsunuz. Başlangıçta kullanabildiğiniz tek hayvan domuz ancak bir yeraltınız olduğunda uçmanızı sağlayacak ejderhalar edinebiliyorsunuz. Exploration Craft’ta yüzen adalar olduğundan uçuş önemli.

Daha önce bir macera oyunu oynadıysanız hayatta kalma modunda oynamayı deneyebilirsiniz. Bu modda hiçbir şeyiniz yok ve düşman zombilerle uğraşmak zorundasınız. Saldırmak için onlara dokunmanız yeterli oluyor, sağlığınızı sürekli takip edin. Zombilerden ve hayvanlardan elde edebileceğiniz yiyecekleri yiyerek sağlığınızı yenileyebilirsiniz. Bir şeyler üretmek için ihtiyacınız olacak materyalleri edinmek için çevrenizi yok etmeniz gerekecek.

Minecraft oynamayı seviyor musunuz? Bir şeyler inşa edip ürettiğiniz açık dünya oyunlarına bayılıyor musunuz? O zaman bu oyunu seveceksiniz. Bir şeyleri sıfırdan inşa etme özgürlüğüne sahip olacağınız açık dünya blok dünya oyunu Exploration Craft size göre.