Extreme Forklifting

Extreme Forklifting

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,238
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Devm Games

Gerçekçi olduğu kadar eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Extreme Forklifting adlı bu oyundaki amacınız size verilen zorlu görevleri hatasız bir şekilde yerine getirmek.

3D görsellere sahip olan bu oyunda gerçek bir forklift kullanıyormuş hissine kapılıyorsunuz. Sezgisel kontrollerin görev yaptığı Extreme Forklifting'de birbirinden zorlayıcı görevler bulunuyor. 

Oyunda amacınız size belirtilen yükleri, bırakmanız istenen yere kadar güvenli bir şekilde taşımak. Elbette bölümleri geçmek için bu kadarı yeterli değil. Dikkatli ve titiz olmanız gerektiği kadar hızlı da olmak zorundasınız.

Görevi ne kadar kısa süre içerisinde bitirirseniz, o ölçüde fazla puan alıyorsunuz. Buna ek olarak, hızlı olmak adına dikkatsiz davranıp yükünüze zarar verirseniz puan kaybediyorsunuz. Gerçekçi fizik motoruyla desteklenen ince detaylar, oyunda alınan keyfi büyük ölçüde artırıyor.

Oyunda ilerleyip tecrübe kazandıkça daha zorlu görevler açılmakta. Oyunu çalıştırmak için Android 3.0 ve daha yeni versiyonlara ihtiyaç duyuluyor.