Face Effects

Face Effects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,027
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swiss Codemonkeys

Face Effects fotoğraflarınızı eğlenceli bir şekilde değiştirebileceğiniz bir resim editörüdür.

Eğer fotoğraflarınıza farklı efektler uygulayarak biraz gülmek ve eğlenceli şakalar hazırlamak isterseniz Face Effects oldukça hoşunuza gidecek ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Aslında oldukça kolay kullanıma sahip bir fotoğraf düzenleme aracı olan Face Effects sadece dokunarak fotoğrafınızı modifiye etmenize ve farklı yüz efekti seçeneklerinden birini uygulamanıza imkan tanır. Uygulama ile şişmanlatma, çirkinleştirme, kelleştirme, yüz germe ve patlak göz gibi efektleri uygulayabilir, oldukça ilginç ve komik sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Face Effects'te kullanacağınız fotoğrafları cihazınızdaki fotoğraf galerisinden ekleyebilir veya kameranızla uygulamaya özel olarak çekebilirsiniz. Bunun yanında Facebook albümlerinizden fotoğraf eklemenize imkan tanıyan Face Effects bu yönüyle sizi uygun fotoğraf bulma derdinden kurtararak hızlı ve pratik bir kullanım sunmaktadır.

Face Effects ile yarattığınız eğlenceli çalışmaları Facebook üzerinden paylaşabilir, mail veya MMS yoluyla iletebilirsiniz.