Facebook Blocker

Facebook Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,610
  • DOSYA BOYUTU 2.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Facebook Blocker, Facebook'a girişi tek tuşla engellemeye veya engeli tekrar kaldırmaya yarayan basit bir programdır.

Facebook Blocker, Windows işletim sistemleri üzerinde hızlı bir şekilde Facebook'u engellemeniz için geliştirilen kullanışlı ve basit bir yazılımdır.

Son zamanlarda herkesin gün içerisinde Facebook'ta gereğinden fazla zaman geçirdiğini düşündüğümüz zaman; ebeveynler için çocuklarını kontrol etmenin ve işverenler için de çalışanlarını kontrol etmenin gerçekten çok zor olduğunu söyleyebiliriz.

Bu araç velilerin özellikle çocuklarının sınavları olduğu dönemlerde bilgisayarlarından Facebook erişimini engellemek için kullanabilecekleri yararlı bir yazılımdır. Aynı zamanda üniversitede veya okullarda yer alan bilgisayar odalarının yöneticileri de bu program yardımıyla öğrencilerin Facebook'a giriş yapmasını kolayca engelleyebilirler.

Ayrıca küçük ofislerde pahalı çözümlere yönelmektense, çalışma saatleri içerisinde Facebook erişimini engellemek için Facebook Blocker kullanılabilir.

Herhangi bir güvenlik duvarı veya proxy sunucusu kurulumu gerektirmeyen yazılım sayesinde, Facebook'u engellemek ve Facebook engelini kaldırmak için sadece tek bir tıklamaya ihtiyaç duyarsınız.

Her kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilecek, oldukça sade ve basit bir arayüze sahip olan program, tamamen portatiftir ve istediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca yerel ağlar üzerinde erişim sağlamak isteyen kullanıcılar için kurulum dosyası da bulunmaktadır.

Facebook'u bilgisayarlarınızda engellemek için ücretsiz bir çözüm arıyorsanız Facebook Blocker'ı denemenizi öneririm.