FairyFail

FairyFail

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 68
  • DOSYA BOYUTU 55.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YOMEN, Inc.

FairyFail, kafeslerdeki hayvanları kurtarmaya çalışacağınız ücretsiz bir iOS bulmaca uygulamsıdır.

FairyFail, ilginç bir hikayeye sahip olan ücretsiz bulmaca oyunudur. Birçok bulmaca oyunu oyunculara tamamlamaları gereken görev veya taslarlar sunar ve bunların dışında farklı bir ilgi çekici yanı yoktur. Fakat FairyTail uygulamasında bulmaca çözerken aynı zamanda ayıcıkları kafeslerinden kurtarmalısınız.

Kafesleri içerisine yanlışlıkla koyulan sevimli hayvanları kurtarmaya çalışırken, zararlı hayvanları kafeslerde bırakmalısınız. Bunu yapabilmek için kafeslere parmağınızla dokunup, sürükleyerek hedef alıp dokunmanız gerekmektedir. Angry Birds ile aynı hikayeye sahip olan oyunda yapacağınız şeyler farklı.

Sevimli hayvanları kurtarmak kulağa kolay gelsede kolay bir görev değil. Oyun içerisinde birçok farklı türde ayıcık bulunuyor. Bu ayıcıklardan bazıları zararlı ve siz sevimli ayıcıkları kurtarmaya çalışırken size engel olmaya çalışıyorlar. Oyunun sahip olduğu fizik ve grafikler oldukça etkileyici. Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunda, 80 farklı bölüm bulunmaktadır.

Seveceğinize emin olduğum FairyFail uygulamasını iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabilmek için 1.99 Dolar karşılığında satın alabilirsiniz.