Fal Diyarı

Fal Diyarı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,733
  • DOSYA BOYUTU 3.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici faldiyari.com

Fal Diyarı, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fal baktırma uygulamasıdır.

Fal Diyarı, özellikle bayanların oldukça hoşuna gidecek bir fotoğraflı fal baktırma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz uygulamada, içtiğiniz kahvelerin bir anlamı olduğunu düşünen biriyseniz çok kolay bir şekilde yorumculara ulaşabilirsiniz. Fala inanma, falsız da kalma diyenler için şimdi uygulamaya biraz daha yakından bakalım. Android platformuna özel olarak geliştirilen ve Google Play üzerinde ücretsiz olarak yayınlanan Fal Diyarı apk indir ile günlük fal baktırabilecek, falsız kalmayacaksınız. Kullanıcılara içtikleri kahvenin resimlerine bakarak ücretsiz olarak fal bakan uygulama günümüz de yüzbinlerce kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.

Fal Diyarı Apk Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Android platformuna özel,
  • Tarot, Yıldızname, Ay Falı ve Kahve Falı,
  • Hızlı cevap,

Son zamanlarda akıllı telefonlarda bu tarz fal baktırma uygulamalarının sayısı bir hayli arttı. Güzel sohbetin yanında kahvenizi içtikten sonra fotoğrafını çekiyor ve uygulamaya gönderiyorsunuz. Birkaç dakika içinde de sonuçlardan haberdar ediliyorsunuz. Çevrenizde fal baktıran birileri var mı bilmiyorum ama, özellikle kadınlar bunun için büyük paralar bile verebiliyor. Fal Diyarı uygulaması da bu aktiviteyi avcunuzun içine getiriyor ve ücretsiz bir şekilde fal baktırmanızı sağlıyor. Bunların yanında Tarot, Yıldızname ve Ay falı gibi birçok çeşidi de içerisinde barındırıyor. Dert Danışma bölümüyle ve binlerce üye ile sorunlarınıza çözüm arayabiliyorsunuz. 

Fal Diyarı son derece interaktif bir uygulama ve kısa sürede pek çok kişinin kullanacağı bir platform olmuş. Ücretsiz olması ve içerisinde pek çok özelliği barındırması nedeniyle denemenizi mutlaka öneririm.

Fal Diyarı Apk İndir

Google Play üzerinde Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına sunulan Fal Diyarı apk yükle, basit ve kullanışlı yapısı ile her kesimden kullanıcıya ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Fotoğraflı fal baktırma uygulaması olarak adından söz ettiren Fal Diyarı apk indir, düzenli olarak güncellemeler de almaya devam ediyor. Uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip fal baktırmaya başlayabilirsiniz.