Falling Bird

Falling Bird

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trevi Lab

Falling Bird, Android işletim sistemi için geliştirilen bir beceri oyunudur.

Falling Bird oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Ana kahramanımızın gökyüzünün bilinmeyen derinliklerinden gelen bir düşen kuş olduğu oyunda dünyanın merkezine doğru heyecan verici bir yolculuğa çıkmaktayız. Sürükleyici bir yapıya sahip oyunda temel amacımız önümüze çıkan engellerden sakınarak düşen kuşumuzun hayatta kalmasını sağlamaktır. Fakat bu iş basit gibi görünse de oldukça dikkat ve özen geretiren bir uğraştır. Biz aşağıya doğru süzülürken rüzgar bizi havada savurmakta ve işimizi zorlaştırmaktadır. Bu nedenle kuşumuzu dengede tutmalı ve bulutlardan, borulardan, taşlardan uzak durmalıyız.

Falling Bird'de düşen kuşumuz giydiği çeşitli kıyafetlerle çevre şartlarına uyum sağlamakta. Falling Bird eğer Flappy Bird oynadıysanız size çok da yabancı gelmeyecektir; çünkü Falling Bird'de Flappy Bird'de yaptığımız işi dikey olarak yapıyoruz. Renkli ve canlı grafiklerle donatılmış oyun bize heyecanlı bir tecrübe yaşatırken oyunda kazandığımız yüksek puanları arkadaşlarımıza gösterebiliyor ve yeteneklerimizi kanıtlayabiliyoruz.

Eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız Falling Bird'ü kaçırmayın.