Fancade

Fancade

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Martin Magni

Taş bloklardan yararlanarak çeşitli binalar inşa edeceğiniz eğlenceli bir görev oyunudur.

Mobil platformda Android işletim sistemine sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayacağınız ve bağımlısı olacağınız Fancade, minik bir robot eşliğinde çeşitli görevleri yerine getirmek için mücadele edeceğiniz ve kare bloklardan yararlanarak yeni yerleşim alanları tasarlayacağınız eğlenceli bir oyundur.

Rengarenk grafikleri ve keyif verici müzikleri ile oyunculara sıra dışı bir deneyim sunan bu oyunda yapmanız gereken tek şey, robotunuza çeşitli komutlar vererek yeni binalar inşa etmek ve tasarladığınız parkurlarda araba sürerek eğlenceli anlar geçirmektir.

Zıplama, istifleme, sürüş ve daha onlarca farklı aktiviteden dilediğinizi yapabilir ve seviye atlayarak yeni malzemelerin kilidini açabilirsiniz. Kare şeklindeki taş, tahta, demir ve plastik bloklardan yararlanarak dilediğiniz binayı tasarlayabilir ve farklı engellerden oluşan macera dolu parkurlar yapabilirsiniz.

Robotunuzla birlikte keyif verici görevler üstlenebilir ve her seviyede mini oyunlar oynayarak puan toplayabilirsiniz.

Mobil oyunlar arasında arcade kategorisinde kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunulan Fancade, oldukça geniş bir oyuncu kitlesi tarafından keyifle oynanan sürükleyici bir oyundur.